Ендокринолог спростовує міфи про цукровий діабет

Існує багато міфів про цукровий діабет, що можуть призвести до упередженого ставлення щодо цього захворювання та людей із ЦД.

Розглянемо деякі з них. 

Ендокринолог спростовує міфи про цукровий діабет - изображение

Автор статті — Юлія Кривов'яз, к.м.н., лікарка-ендокринологиня в Медичному центрі Achilles, з більш ніж 10-річним досвідом роботи.

Instagram: @doctor_kryvoviaz


Міф №1: Цукровий діабет — це результат споживання великої кількості цукру

Факт: Це неправильне твердження. Цукровий діабет 1 типу є аутоімунним захворюванням і викликане абсолютною інсуліновою недостатністю. Цукровий діабет 2 типу теж не виникає через вживання цукру. Хоча споживання занадто великої кількості цукру може збільшити вірогідність надлишкової ваги/ожиріння, що у свою чергу може призвести до розвитку цукрового діабету 2 типу.

Міф №2: Цукровий діабет — це виключно хвороба людей, які мають надлишкову вагу

Факт: Це також неправда. Цукровий діабет 1 типу може розвинутися у будь-якої людини, незалежно від її ваги. Однак люди з надмірною вагою мають більший ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, оскільки ведуть малорухливий спосіб життя та споживають більше калорій.

Міф №3: Цукровий діабет 1 типу можна вилікувати

Факт: Цукровий діабет 1 типу — хронічне захворювання, яке потребує пожиттєвої замісної інсулінотерапії. Він може бути контрольований за допомогою раціонального харчування та фізичної активності.

Міф №4: Люди з цукровим діабетом не можуть їсти фрукти

Факт: Фрукти містять вуглеводи, але їх також можна і потрібно включати в харчування людей з цукровим діабетом. Важливо контролювати розмір порції та планувати їх споживання відповідно до плану харчування.

Міф №5: Люди з цукровим діабетом не можуть вживати глюкозу або декстрозу

Факт: Глюкоза та декстроза можуть використовуватися для лікування гіпоглікемії (низького рівня цукру в крові) у людей з цукровим діабетом.

Міф №6: Люди з цукровим діабетом повинні дотримуватися дієти з низьким вмістом вуглеводів

Факт: Немає потреби виключати або різко обмежувати вуглеводи у раціоні. Важливо вчитись їх вірно рахувати, враховувати глікемічний індекс та розраховувати необхідну для них дозу інсуліну. Важливо планувати раціон з урахуванням потреб організму та побажань самої людини.


Читайте також:

Найчастіші питання ендокринологу

5 міфів про інсулін

Діабет і вагітність: 9 міфів, про які варто знати майбутнім мамам
 

Ми в Instagram та Telegram