Меню при цукровому діабеті - корисні рецепти

Ці смачні та неймовірно прості млинці найкраще смакувати одразу після приготування. Вам знадобляться лише 2 інгредієнта —...

У спеку цукри стають просто неконтрольовані. Можливо, вам потрібно пити більше рідини? Ділимося ТОП-5 найкращих напоїв при...

Цей домашній мармелад з полуниці такий ароматний, ніжний і дуже смачний. Він абсолютно не липкий, відмінно тримає форму,...

Ці насичені білками та клітковиною порційні «кекси» з яєць, шпинату та сиру — чудовий варіант корисного сніданку при діабеті. Вони...

Якщо звичайний салат приївся, а тушкована капуста порядком набридла — спробуйте наш рецепт! Можете вдосконалювати його на свій смак і насолоджуватися.

Шукаєте, що смачного та корисного приготувати вранці?  Ось три ідеї смачних та корисних сніданків від діабет-блогерки, дієтологині та експертки «Мій цукровий» — Марини Янків.

Такий сніданок не вимагає багато часу, та є поживним, смачним і містить лише 1 г вуглеводів на порцію (*без урахування начинки). Яйця — джерело білка та омега-3, що корисні для серця, шпинат — це чудовий спосіб додати більше зелених листових до свого раціону. Експериментуйте з начинками для різноманітних корисних сніданків щодня!

Це печиво традиційно їдять і дарують близьким у Великодню неділю у Західній Англії. Ми дещо змінили оригінальний рецепт, щоб зробити його більш корисним для людей з діабетом. А саме, замінили звичайне борошно на борошно грубого помелу, щоб додати більше клітковини, яка дуже корисна для здоров'я кишечника та вашого рівня цукру в крові. А також використали менше цукру і замінили вершкове масло на ріпакову олію, щоб зменшити вміст насичених жирів. 

Рецепти великодньої випічки від блогерів «Мій цукровий».

Спробуйте приготувати амарантову кашу на сніданок. По-перше, це смачно! По-друге, амарант відомий своїми потенційними перевагами для здоров'я, зокрема для людей з цукровим діабетом.

Весняні овочі з низьким вмістом вуглеводів  —  це просто! Ця запечена спаржа може стати чудовим низьковуглеводним гарніром (наприклад, до риби) або самостійною стравою. Запікання розкриває всю солодкість овоча, а сир і лимон додають трохи насиченості та пікантності. *Якщо ви ніколи раніше не готували спаржу, ось вам маленька порада щодо її обрізки: нижня частина спаржі дерев'яниста, тож вам доведеться її відламати. Візьміть спаржу, обережно зігніть її, і ви відчуєте природне місце відламування. 

Замість традиційної великодньої випічки спробуйте приготувати ці сирні паски за рецептом авторки кулінарного діа-блогу — Тетяни «diabet_food». Вони дуже ніжні і смачні, та швидко готуються — їх не потрібно пекти, просто змішайте інгредієнти, поставте у морозилку на 10 хвилин та прикрасьте за бажанням. 

Якщо цьогоріч ви святкуєте Пасху за новим календарем, тримайте рецепт смачної паски з мигдалевого борошна та мінімум вуглеводів від авторки кулінарного діа-блогу — Тетяни «diabet_food».

Ця запіканка з тунцем та «локшиною» з цукіні — аналог традиційної запіканки з макаронами та сиром. Але вона менш вуглеводна, а відтак більш корисна та безпечніша для вашого рівня цукру в крові та фігури. Якщо ви не любите тунець, просто відкладіть його в сторону. Але з тунцем ця страва виходить дуже, дуже смачною!

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. Інсулінорезистентність: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. Недостатня продукція інсуліну: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. Гіперглікемія: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. Фактори ризику: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. Ускладнення: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. Лікування: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.