Меню при цукровому діабеті - корисні рецепти

Аромат, багатство смаку, неймовірно гарний рубіновий відтінок — все це про мармелад з айви, який ви без зусиль зможете приготувати...

Ідеї смачних зігрівальних напоїв, які допоможуть зануритися в атмосферу затишку і зроблять будь-який осінній (або зимовий)...

Батат — це не те саме, що звичайна картопля. Він містить менше вуглеводів, має нижчий глікемічний індекс (ГІ), багатий на...

Груша — смачний, поживний та доступний за ціною фрукт, що має багато потенційних переваг для здоров'я. Завдяки високому вмісту...

Риба — поживний продукт, джерело корисного білку, фосфору, кальцію, йоду, магнію, вітамінів групи B, Омега-3 жирних кислот та інших важливих мікронутрієнтів. Риба з білим м’ясом — тріска, хек, минтай, пікша, морський окунь тощо — містить багато білків, мало жирів та вуглеводів. Це ідеальний продукт для приготування низькокалорійної вечері, що не вплине на рівень цукру в крові та не позначиться на фігурі. КБЖВ пораховано!

Пропонуємо вам цікавий рецепт всіма улюблених фрикадельок! З прорахованими КБЖВ

Наближається свято Геловіну, а отже варто задуматися над святковим меню для дітлахів.

З приходом осені у повітрі відчувається запах смаколиків зі смаком гарбуза... Гарбузовий пиріг, пудинг, запіканка з гарбузом, різноманітні солодкі ласощі... Але, якщо у вас цукровий діабет, ви можете задатися питанням, чи є спосіб насолодитися цією осінньою смакотою без шкоди для компенсації? Пропонуємо 5 діабет-френдлі рецептів, які допоможуть вам не відставати від ваших цілей щодо здоров'я, та подарують відчуття задоволення, коли захочеться поласувати гарбузом.

Цей салат хрусткий і кремовий — завдяки редису і авокадо. А креветки виходять ніжними і трохи гострими. Ідеально! Приготування займе не більше 30 хвилин. І легка смачна вечеря (чи обід) з мінімум вуглеводів — готова!

Смачні та корисні варіанти перекусів, які швидко готуються із простих доступних інгредієнтів та швидко потрапляють до списку улюблених страв!

Панна-котта, що в перекладі з італійської означає «варені вершки», така ніжна, смачна та невагома. Цей десерт дуже легко приготувати в домашніх умовах. Крім того, так, вам буде простіше контролювати вміст вуглеводів у ньому.

Ці смачні та неймовірно прості млинці найкраще смакувати одразу після приготування. Вам знадобляться лише 2 інгредієнта — яйця та банан — і корисні беззернові оладки без додавання цукру готові! *КБЖВ пораховано.

У спеку цукри стають просто неконтрольовані. Можливо, вам потрібно пити більше рідини? Ділимося ТОП-5 найкращих напоїв при діабеті, коли на вулиці спекотно.

Цей домашній мармелад з полуниці такий ароматний, ніжний і дуже смачний. Він абсолютно не липкий, відмінно тримає форму, пружинить і не тане. Занотовуйте рецепт і мерщій готувати!

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. Інсулінорезистентність: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. Недостатня продукція інсуліну: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. Гіперглікемія: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. Фактори ризику: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. Ускладнення: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. Лікування: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.