Діабет 2 типу - новини і статті

Коли рівень глюкози та глікогемоглобіну A1C при діабеті занадто високий або занадто низький? З цієї статті ви дізнаєтеся,...

Коли пацієнтам із цукровим діабетом 2 типу може знадобитися інсулін?

Коли рівень цукру в крові стає занадто високим, найдієвіший спосіб знизити його, звичайно ж, прийняти інсулін або інші цукрознижувальні...

Існують загальновідомі фактори, які можуть спричинити підвищення рівня глюкози (цукру) в крові, як-от їжа, деякі види спорту,...

Новий аналіз досліджень виявив 13 біомаркерів, які можуть значно допомогти у прогнозуванні серцево-судинних ризиків у людей з цукровим діабетом 2-го типу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Ваша шкіра може чимало «розповісти» про стан вашого здоров'я, зокрема про наявність такого захворювання, як цукровий діабет. Ось 5 типових проблем зі шкірою, які можуть вказувати на те, що ваш рівень цукру в крові вийшов з-під контролю.

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, яке впливає на те, як організм переробляє глюкозу (або цукор) у крові. Діабет 2 типу є найпоширенішою формою, на яку припадає 90-95% випадків діабету. У цій статті ви знайдете огляд причин, профілактичних заходів та методів лікування діабету 2 типу.

З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке Соліква, кому і коли може бути призначений цей препарат, а також рекомендації з дозування та особливості застосування.

Мед багато хто вважає більш здоровою альтернативою цукру. Зокрема люди з цукровим діабетом 2-го типу люблять поласувати цим продуктом, помилково вважаючи його натуральним цукрозамінником.  Спробуємо розібратись, що собою являє мед, та чи насправді він є безпечним при діабеті.

Рожеві та червоні сердечка всюди, завищені ціни на квіти, хвилювання через заплановане побачення (або через те, чи сподобається партнеру ваш подарунок)... Ах, радощі Дня святого Валентина! Але найскладніше у цей день — замовити столик у потрібному ресторані і, як завжди, коли живеш з діабетом, спланувати свою трапезу. Ось 5 порад, які допоможуть зробити вашу романтичну вечерю в якомусь особливому місці приємною, не відволікаючись на діабет.

Чи правда, що існує генетична схильність до ожиріння? Чому не вдається втримати вагу після схуднення? Дізнайтеся відповіді на ці та інші поширені запитання у матеріалі від експертки «Мій цукровий», ендокринологині — Юлії Кривов'яз.

Дослідники представили оновлену інформацію щодо застосування інсуліну ікодек, який вводиться один раз на тиждень, для лікування цукрового діабету 2-го типу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

«Їм лиш гречку і курку» або: «Не знаю, що мені можна їсти. Мені заборонені геть усі продукти!». Розвіюємо міф щодо харчування при діабеті 2-го типу разом з експерткою «Мій цукровий», ендокринологинею — Юлією Кривов'яз.

Збалансоване харчування — основа та можливість покращити здоров’я у будь-якому віці та за будь-яких діагностованих станів. Порушення функції нирок у людей з цукровим діабетом — не виключення.  Дотримуйтесь цих трьох правил у харчуванні, щоб підтримати здоров'я ваших нирок при діабеті.

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. **Інсулінорезистентність**: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. **Недостатня продукція інсуліну**: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. **Гіперглікемія**: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. **Фактори ризику**: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. **Ускладнення**: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. **Лікування**: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.