Діабет 2 типу - новини і статті

Показник А1С (глікований гемоглобін, ГГ, HbA1C) показує середній рівень цукру в крові за останні три місяці. Високий рівень...

Результати нещодавнього дослідження показали, що депресія може відігравати безпосередню роль у розвитку цукрового діабету...

Нещодавнє дослідження показало, що деякі кишечні бактерії можуть допомогти зменшити резистентність до інсуліну — важливий...

Невеликі за розміром нирки відіграють важливу роль в організмі людини, безперервно фільтруючи кров. За добу через них проходить...

Коли рівень глюкози та глікогемоглобіну A1C при діабеті занадто високий або занадто низький? З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке цільовий діапазон рівня цукру в крові, норми для різних категорій людей та чому важливо дотримуватися своїх цілей глікемії.

Чи стикалися ви або ваші діти зі стигматизацією, булінгом чи негативним ставленням з боку учнів та персоналу через діабет? Дізнайтеся, як розпізнати ознаки булінгу та як ви можете зарадити цьому.

За даними Американської діабетичної асоціації (ADA) більше половини людей з цукровим діабетом мають так званий синдром сухого ока. Чому важливо вміти вчасно розпізнавати симптоми сухості очей та отримувати належне лікування — читайте далі.

Індекс HOMA дозволяє оцінити ступінь чутливості організму до інсуліну та може стати важливим інструментом для підтримання вашого здоров'я та запобігання розвитку захворювань, пов'язаних з обміном речовин, зокрема цукрового діабету 2-го типу. Ось, що важливо знати про цей показник.

Яблучний оцет і насіння пажитника найбільш ефективно знижують рівень глюкози в крові натщесерце та рівень глікованого гемоглобіну A1С порівняно з чотирма іншими популярними рослинними засобами, що часто використовуються пацієнтами з цукровим діабетом 2-го типу, як показав нещодавній систематичний огляд.

З цієї статті ви дізнаєтеся про 5 базових причин, які заважають вам нарешті взяти контроль над своїм цукрами. Насправді їх (причин) набагато більше. Однак, якщо ви спробуєте впровадити у своє життя хоча б ці поради, ви неодмінно побачите відчутний результат.

Глікований гемоглобін (ГГ, HbA1c) показує ваш середній рівень цукру в крові протягом останніх трьох місяців. Часто ми боїмося робити цей тест, бо знаємо, що не все так гладко протікало в нашому діабеті за цей період. Але згідно з діючою системою реімбурсації в Україні, від цього показника напряму залежить, доплачуватимемо ми за інсулін або ж отримаємо його безоплатно. Ось 5 порад, як знизити рівень ГГ до бажаних 7,5%.

Сніданок заряджає енергією, дає бадьорість і гарне самопочуття. Проте багато популярних варіантів сповнені вуглеводами і можуть суттєво підвищувати рівень глюкози в крові у людей з діабетом, зокрема 2-го типу. Ось кілька смачних ідей розпочати свій день без шкоди для рівня глікемії.

Цинк — важлива поживна речовина, яка необхідна нашому організму та може знизити ризик виникнення певних захворювань. Деякі дані свідчать про те, що цинк може бути корисним для лікування цукрового діабету, зокрема 2-го типу, та вказують на потенційний зв'язок між дефіцитом цього мікроелементу та розвитком захворювання. 

Гіперосмолярний гіперглікемічний стан (ГГС) виникає внаслідок дуже високого рівня глюкози в крові та найчастіше вражає людей з цукровим діабетом 2-го, ніж 1-го типу. З цієї статті ви дізнаєтеся про головні ознаки ГГС, фактори ризику та способи попередження цього небезпечного стану.

Що таке цукровий діабет 2 типу? Цукровий діабет 2 типу - метаболічне захворювання, при якому підшлункова залоза виробляє недостатню кількість інсулина і/або він не засвоюється належним чином тканями организму. Діагноз цукровий діабет 2 типу мають близько 90% хворих діабетом. Найчастіше це люди старшого віку. Діабет 2 типу у дітей і підлітків зустрічаєтсья рідко. В цьому розділі представлена найактуальніша інформація про ЦД 2: причини діабету 2 типу, симптоми діабета 2-го типу, ознаки 2 типу діабета, які вказують на діагноз, чи можна при цукровому діабеті 2 типу цукор та інші продукти, що не можна при цукровому діабеті 2 типу, який цукор в крові повинен бути при діабеті 2 типу і як досягнути оптимальних показників, яке лікування і дієта потрібні хворим цукровим діабетом 2 типу і багато іншого. Материали від наших авторів допоможуть тримати в нормі цукор крові при діабеті 2 типу, дотримуватись оптимального режиму харчування і фізичної активности, відомо контролювати процес лікування і попередити виникнення ускладень діабету.