Новини про лікування і профілактику цукрового діабету

У новому клінічному дослідженні беруть участь люди з нещодавно діагностованим цукровим діабетом 1-го типу, щоб перевірити,...

Понад 500 млн. людей по всьому світу живуть з цукровим діабетом — станом, при якому організм майже не виробляє інсулін (або...

Результати нещодавнього дослідження показали, що депресія може відігравати безпосередню роль у розвитку цукрового діабету...

Мувалаплін — розробка компанії Eli Lilly — може стати справжнім проривом у пошуку шляхів зниження рівня ліпопротеїнів, пов'язаних...

Дізнайтеся, які дієтичні фактори найбільше впливають на ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу за результатами нового дослідження. Та ознайомтеся з простими порадами щодо харчування для підтримання здорового рівня цукру в крові.

Протягом багатьох років люди з діабетом шукали точний спосіб вимірювання рівня цукру в крові без необхідності використання глюкометра та болісних проколювань шкіри. Чи є надія, що такий пристрій може з'витися на ринку діабет-технологій? Пропонуємо вам ознайомитися з останніми дослідженнями та розробками неінвазивних приладів для моніторингу рівня глюкози.

Біткоїн – це перша та найпопулярніша криптовалюта в світі за рахунок своєї децентралізованої природи, що робить її неконтрольованою жодною однією організацією чи особою. 

Нещодавнє дослідження показало, що деякі кишечні бактерії можуть допомогти зменшити резистентність до інсуліну — важливий фактор ризику розвитку цукрового діабету 2-го типу. Деталі у статті.

Горіхи, як-от мигдаль, позитивно впливають на рівень глюкози в крові, вони можуть бути чудовим доповненням до наших страв або перекусом. Але як щодо того, щоб їсти їх перед їжею, щоб зменшити сплеск цукру під час прийому їжі? Нещодавнє дослідження вивчало саме це. Що показали результати?

Мікропомпа Accu-Chek Solo отримала схвалення Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Система включає в себе безкамерну інсулінову патч-помпу та бездротовий портативний контролер з Bluetooth, який інтегрується з моніторингом рівня глюкози в крові (CGM) та надає рекомендації щодо болюсів. 

Американська асоціація клінічної хімії (AACC) та Американська діабетична асоціація (AДA) оновили рекомендації щодо лабораторної діагностики та лікування цукрового діабету, призначені для фахівців лабораторій та клініцистів, що спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з ЦД. Коротко про головні зміни — у статті.

З 14 по 16 вересня 2023 у київському Палаці Спорту відбудеться захід для всіх, кому цікавий здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення — спеціалізована «Виставка здоров'я і довголіття 2023».  Подробиці далі.

Від дня відкриття інсуліну канадським лікарем Фредеріком Бантінгом і студентом-медиком Чарльзом Бестом у 1921, які виділили гормон з острівцевих клітин, до сьогодні препарат зазнав безліч змін. Від тваринних гормонів до синтетичного «людського» інсуліну у 1978, і далі — до вдосконалених форм швидкодіючих і пролонгованих аналогів людського інсуліну. Але, виявляється, і це ще не межа. Ось 4 новітніх розробки, які, сподіваємося, дуже скоро побачать світ і стануть доступними для всіх людей з цукровим діабетом.

Дослідники по всьому світу шукають способи запобігти та сповільнити прогресування діабету 2-го типу та переддіабету, адже їхня захворюваність зростає щороку. Команда вчених зі Школи охорони здоров'я Джорджтаунського університету, Університету Небраски-Лінкольна та MedStar Health розробила клінічне дослідження, щоб вивчити вплив чайного гриба на рівень цукру в крові у людей з ЦД 2-го типу. Що показали результати? Читайте у статті.

Новинки сфери діабетології, новони в лікуванні і профілактики цукрового діабету - це те, за чим в першу чергу повинна пильнувати кожна людина з ЦД, яка прагне досягти хорошої компенсації діабету і уникнути його ускладнень. В цьому розділі - актуальні новини діабета 2 типу і новини про лікування діабета 1 типу, гестаційного цукрового діабету та інших типів діабету. Нове в разробці фармацевтичних препаратів і підтвердженні результати наукових досліджень діабету, та і просто актуальна цікава та важлива інформація, яка здатна облегшити життя з ЦД. Теперь вам не доведеться витрачати незліченну кількість часу на пошук інформації в інтернеті - усі діабет-новини для вас на нашому сайті. І главное - всі новини про лікування цукрового діабету, розміщені на сайті СахарОК, перевірені!