Новини про лікування і профілактику цукрового діабету

Численні дослідження у пошуках ліків від цукрового діабету, зокрема 1-го типу, зосереджені на β-клітинах підшлункової залози,...

Компанія Vertex Pharmaceuticals оприлюднила обнадійливі результати застосування новітньої клітинної терапії у перших пацієнтів...

Нещодавнє дослідження, опубліковане в журналі Lancet, надало комплексну оцінку поширеності діабету у всьому світі, підкресливши...

Дослідники представили оновлену інформацію про потенціал щотижневого інсуліну ікодек для лікування цукрового діабету 1-го...

Вчені зі Стенфордського університету зменшили частоту прийому ліків від діабету 2-го типу зі щоденного до одного разу на чотири місяці.

Відмова від паління — це не лише здоровіші легені та серце. Новий огляд досліджень, спільно розроблений ВООЗ, Міжнародною діабетичною федерацією (IDF) та Університетом Ньюкасла, показав, що це також може допомогти знизити ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Дослідження показало, що діти, яким діагностували діабет 1-го типу у віці до семи років, мають іншу форму захворювання, ніж ті, кому діагноз поставили у віці 13 років і старше. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Коли і чому інсуліновий гігант припиняє випуск препарату? Та чи варто хвилюватися через це українцям з діабетом? Деталі у статті.

Співак зізнався, що має рідкісну спадкову форму діабету та закликав інших ретельніше дбати про своє здоров’я і не мовчати. Продовжуйте читати, щоб дізнатися подробиці.

Коли мова стосується цукрового діабету, зокрема 2-го типу, ми звикли у всьому звинувачувати цукор та швидкі вуглеводи. Результати нового дослідження показали, що людям з високим ризиком ЦД2 або тим, хто вже має це захворювання варто також обмежити вживання солі.

Згідно з новим дослідженням, вживання їжі лише протягом 8-годинного періоду щодня може допомогти людям з цукровим діабетом 2-го типу схуднути та краще контролювати рівень цукру в крові.

Нещодавнє дослідження показало, що застосування Теплізумабу — препарату для затримки розвитку ЦД1 — у дітей та підлітків з нещодавно виявленим цукровим діабетом 1-го типу, зберігає здатність бета-клітин до вироблення інсуліну. Продовжуйте читати, щоб дізнатися подробиці.

У зв'язку з початком Місяця підвищення обізнаності про діабет французька фармацевтична компанія Sanofi закликає знаменитостей поділитися своїми історіями про ЦД 1-го типу, щоб люди почали проходити скринінг на цей стан.

Дізнайтеся, які дієтичні фактори найбільше впливають на ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу за результатами нового дослідження. Та ознайомтеся з простими порадами щодо харчування для підтримання здорового рівня цукру в крові.

Новинки сфери діабетології, новони в лікуванні і профілактики цукрового діабету - це те, за чим в першу чергу повинна пильнувати кожна людина з ЦД, яка прагне досягти хорошої компенсації діабету і уникнути його ускладнень. В цьому розділі - актуальні новини діабета 2 типу і новини про лікування діабета 1 типу, гестаційного цукрового діабету та інших типів діабету. Нове в разробці фармацевтичних препаратів і підтвердженні результати наукових досліджень діабету, та і просто актуальна цікава та важлива інформація, яка здатна облегшити життя з ЦД. Теперь вам не доведеться витрачати незліченну кількість часу на пошук інформації в інтернеті - усі діабет-новини для вас на нашому сайті. І главное - всі новини про лікування цукрового діабету, розміщені на сайті СахарОК, перевірені!