Новини про лікування і профілактику цукрового діабету

Численні дослідження у пошуках ліків від цукрового діабету, зокрема 1-го типу, зосереджені на β-клітинах підшлункової залози,...

Компанія Vertex Pharmaceuticals оприлюднила обнадійливі результати застосування новітньої клітинної терапії у перших пацієнтів...

Нещодавнє дослідження, опубліковане в журналі Lancet, надало комплексну оцінку поширеності діабету у всьому світі, підкресливши...

Дослідники представили оновлену інформацію про потенціал щотижневого інсуліну ікодек для лікування цукрового діабету 1-го...

Здорове збалансоване харчування та активний спосіб життя — обов’язкові умови гарного самопочуття, зокрема при цукровому діабеті та порушеннях вуглеводного обміну. Нове друковане видання «Їж, танцюй — діабет контролюй», створене командою МІЙ ЦУКРОВИЙ за підтримки партнерів та експертів, допоможе оптимізувати раціон, сформувати здорові звички, щоб легко досягати та утримувати оптимальний рівень цукрів, сформувати цілісний підхід до здоров’я при діабеті.

Вчені з Університету Сіднея (University of Sydney) створили таблетку інсуліну для перорального застосування та протестували її на тваринах. Невдовзі вона може стати альтернативою ін'єкціям інсуліну для мільйонів людей з діабетом. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Згідно з дослідженням, представленим нещодавно на щорічній зустрічі Американської асоціації клінічної ендокринології (American Association of Clinical Endocrinology), використання медичного застосунку на основі штучного інтелекту (ШІ) покращує результати лікування діабету та знижує ризик деяких ускладнень. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) опублікувало прес-реліз про відкликання популярного діабет-застосунку за класом I, що є найсерйознішим видом відкликання, яке застосовує агентство. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Нове дослідження виявило тісний зв'язок між споживанням червоного та переробленого м'яса та важким ураженням нирок у жінок з діабетом. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Британські дослідники виявили унікальну генетичну мутацію у брата та сестри з цукровим діабетом 1-го типу (ЦД1), яка може бути відповідальною за аутоімунну форму діабету, що розвинулася у дітей в дуже ранньому віці, що відкриває шлях до нових методів лікування захворювання.  Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Вчені розробили експериментальний препарат від цукрового діабету 1-го типу, який захищає клітини, що виробляють інсулін, від атаки імунної системи. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Французькі дослідники визначили сім харчових добавок-емульгаторів, які містяться в поширених продуктах і пов'язані з підвищеним ризиком розвитку цукрового діабету 2-го типу. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Авокадо — улюблений продукт за сніданком для багатьох людей завдяки своїй кремоподібній текстурі та доведеним перевагам для здоров'я, зокрема для серця. Нове дослідження показало, що цей популярний продукт може також знизити ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу (ЦД2), особливо у жінок. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Нещодавнє дослідження показало, що безперервний моніторинг глюкози (CGM) надає більш повну характеристику рівня глікемії, ніж лише вимірювання глюкози натщесерце (ГН), та може підвищити точність діагностики цукрового діабету. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Новинки сфери діабетології, новони в лікуванні і профілактики цукрового діабету - це те, за чим в першу чергу повинна пильнувати кожна людина з ЦД, яка прагне досягти хорошої компенсації діабету і уникнути його ускладнень. В цьому розділі - актуальні новини діабета 2 типу і новини про лікування діабета 1 типу, гестаційного цукрового діабету та інших типів діабету. Нове в разробці фармацевтичних препаратів і підтвердженні результати наукових досліджень діабету, та і просто актуальна цікава та важлива інформація, яка здатна облегшити життя з ЦД. Теперь вам не доведеться витрачати незліченну кількість часу на пошук інформації в інтернеті - усі діабет-новини для вас на нашому сайті. І главное - всі новини про лікування цукрового діабету, розміщені на сторінках "Мій Цукровий", перевірені!