Життя з діабетом: особливості, ускладнення, поради лікарів

Контроль діабету це цілодобова робота, яку виконуєш, тому що мусиш, без вихідних і відпусток. Тож віддайте собі належне —...

Серед факторів, що підвищують ризик розвитку цукрового діабету, зокрема 2-го типу, генетика, нездорове харчування, малорухливий...

Електронні сигарети, вейпи та одноразові pod-системи є альтернативними способами вживання нікотину. Вони працюють шляхом нагрівання...

Американська діабетична асоціація (ADA) випустила нові Стандарти медичної допомоги при діабеті 2024 (Standards of Care). Ці...

Контролювати рівень цукру в крові та зменшити ризик виникнення проблем зі здоров'ям може бути непросто для людей з діабетом, коли вони застуджуються або хворіють на грип. Дізнайтеся, що їсти і пити, як піклуватися про себе під час хвороби з діабетом, та коли телефонувати лікарю.

Корисні жири повинні бути невід'ємною частиною здорового збалансованого харчування. Вони містяться в таких продуктах, як авокадо, оливкова олія, горіхи, жирна риба тощо. Вживання достатньої кількості корисних жирів та обмеження споживання шкідливих, сприяє зниженню ризику серцево-судинних захворювань, що часто зустрічаються при діабеті.  Ось 7 продуктів, багатих на корисні жири, які варто додати до свого раціону.

31-річний співак і актор з цукровим діабетом 1-го типу розповів про свої найкращі стратегії, щоби потурбуватися про психічне здоров'я при діабеті.

Ці прості стратегії можуть допомогти вам почуватися краще та зберегти своє здоров'я, долаючи виклики життя з діабетом.

Стопа Шарко найчастіше зустрічається у людей з діабетом через порушення чутливості стоп і щиколоток, спричиненим ураженням нервів (нейропатією). Ви можете не помічати проблему тривалий час через порушену чутливість і відсутність болю, але з часом може розвинутися запалення та деформація стопи. Ось що вам потрібно знати про це ускладнення діабету.

Зазвичай ін'єкції інсуліну не потребують знеболення. Проте, за певних умов, як-от повторне використання голки, введення інсуліну в одне й те саме місце тощо, вони можуть бути болючими. Слідуйте наступним порадам для легких і безболісних ін’єкцій.

Вчені з Університету Сіднея (University of Sydney) створили таблетку інсуліну для перорального застосування та протестували її на тваринах. Невдовзі вона може стати альтернативою ін'єкціям інсуліну для мільйонів людей з діабетом. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Кілька тисяч карток будуть роздані людям з цукровим діабетом, які містять життєво важливі поради щодо того, що робити, якщо у власника картки виникне гіпоглікемія — стан, який може становити загрозу для життя. Детальніше про проєкт і про те, як отримати свою гіпокартку — читайте далі.

Ці продукти можна сміливо додавати до свого раціону при діабеті, тому що вони містять мало вуглеводів та фактично не впливають на рівень цукру в крові; натомість сповнені поживними речовинами, необхідними організму.

Дослідники виявили, що частота серцевих захворювань, проблем з нирками, ускладнень з боку нижніх кінцівок, а також небезпечної для зору діабетичної ретинопатії вища у чоловіків з діабетом (1 та 2 типу), ніж у жінок, незалежно від стажу захворювання. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Спосіб життя хворих цукровим діабетом підпорядкований особливим правилам. Дотримання або недотримання цих правил суттєво впливає на якість і, якщо говорити відверто, тривалість життя з діабетом. Дуже важливо розуміти, що життя з цукровим діабето 2 типу і життя з діабетом 1 типу мають суттєві відмінності. Журнал "Мій Цукровий" - це і здоровий спосіб життя з діабетом. В цьому розділі ви знайдете мотивуючі історії з життя зірок, відомих людей з ЦД і розповіді наших читачів про те, як у них виходить впоратись з діабетом. Життя з діабетом - це постійна робота над собою, постійний пошук інформації і натхнення. Наш діабет-журнал завжди поруч і готовий вам в цьому допомагати!