
Якщо почитати інструкцію до добавки селену, здається, що це панацея від усіх хвороб. Проте дослідження та офіційнійні рекомендації...
Імунітет забезпечує природний захист організму та постійно протистоїть численним інфекціям і вірусам. Восени важливо підготуватися...
Кілька корисних рекомендацій від нашого експерта — Юлії Кривов'яз, як не захворіти в період сезонних інфекцій і залишатися...
З цієї статті ви дізнаєтеся про: роль йоду в організмі; норми споживання йоду в залежності від статі, віку та інших...
Спосіб життя відіграє важливу роль у контролі діабету, регулюванні рівня цукру в крові та загальному стані здоров'я. Те, що ви їсте, як і скільки рухаєтеся, ваш режим сну та рівень стресу — все це фактори, які можуть впливати на рівень цукру в крові. Навіть якщо ви приймаєте ліки для контролю діабету, їх слід застосовувати в поєднанні з раціональним харчуванням і фізичною активністю. А як щодо харчових добавок? Чи є вони безпечними та ефективними?
Контроль рівня глюкози (цукру) в крові особливо важливий для людей з цукровим діабетом (ЦД), оскільки хронічно високі значення глікемії можуть призвести до розвитку важких ускладнень ЦД, та навіть загрожувати життю. Поряд із такими заходами, як цукрознижувальна терапія, збалансоване харчування та регулярна фізична активність, спробуйте додати ці 4 продукти до свого раціону для покращення контролю глікемії природним шляхом.
Управління рівнем глюкози (цукру) в крові включає в себе такі складові, як збалансоване харчування, регулярна фізична активність, а також приймання цукрознижувальних препаратів. Вам також можуть знадобитися й інші ліки, наприклад, для контролю артеріального тиску (АТ) та рівня холестерину. Розглянемо деякі додаткові поради щодо зміни способу життя, здатні допомогти контролювати рівень цукру в крові та поліпшити загальний стан вашого здоров'я.
Кому і скільки вітаміну Д приймати відповідно до існуючих рекомендацій? Читайте у матеріалі від нашого експерта — Ірини Чикалової.
Відразу зазначимо: жоден БАД (біологічно активна добавка) не здатен вилікувати діабет. Діабет є хронічним захворюванням, яке потребує систематичного медичного контролю. Але ми можемо розглядати БАДи як допоміжний інструмент для покращення якості життя при діабеті. Серед рослин, на які науковці звертають увагу щодо їх можливого впливу на діабет, виділяється гірка диня, відома також як момордика.
Метаболізм регулює енергетичні процеси, обмін речовин та підтримує оптимальний стан всіх життєво важливих органів та систем. Здоровий метаболізм сприяє оптимальному рівню цукру в крові, допомагає підтримувати нормальну вагу тіла та загалом покращує якість життя людей з цукровим діабетом. Підтримка здорового метаболізму знижує ризик розвитку ЦД, ожиріння та серцево-судинних захворювань. Слідуйте цим простим порадам, які сприяють оптимізації обміну речовин, задля покращення якості вашого життя та довголіття.
Чи отримуєте ви достатньо вітаміну D? Результати нещодавніх досліджень показали, що низький рівень вітаміну D може бути пов'язаний з підвищеним ризиком розвитку цукрового діабету, зокрема 2-го типу та інших ускладнень. Ось, що вам потрібно знати.
Звідусіль ми чуємо про користь вітаміну Д. Вважається, що він лікує від багатьох захворювань: від остеопорозу і цукрового діабету до онкології. Але чи так це насправді? Дізнаємося думку експерта.
Відчуття «кому» в горлі — одна з частих скарг на прийомі ендокринолога. «Ком» у горлі, дискомфорт при ковтанні, відчуття стороннього тіла, щось заважає в горлі, в області шиї — приблизно так описують пацієнти свої відчуття. З чим це може бути пов'язано?
Магній — життєво важливий макроелемент, що виконує в організмі безліч функцій. Його нестача може призвести до розвитку серйозних захворювань. Як зрозуміти, що вашому організму бракує магнію — дізнайтеся про 6 головних симптомів.