Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Індекс HOMA дозволяє оцінити ступінь чутливості організму до інсуліну та може стати важливим інструментом для підтримання...

Мувалаплін — розробка компанії Eli Lilly — може стати справжнім проривом у пошуку шляхів зниження рівня ліпопротеїнів, пов'язаних...

Мікропомпа Accu-Chek Solo отримала схвалення Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA)....

Магній — необхідний мікроелемент для організму людини, близько 350 реакцій в організмі не можуть пройти без його участі....

Спосіб життя відіграє важливу роль у контролі діабету, регулюванні рівня цукру в крові та загальному стані здоров'я. Те, що ви їсте, як і скільки рухаєтеся, ваш режим сну та рівень стресу — все це фактори, які можуть впливати на рівень цукру в крові. Навіть якщо ви приймаєте ліки для контролю діабету, їх слід застосовувати в поєднанні з раціональним харчуванням і фізичною активністю. А як щодо харчових добавок? Чи є вони безпечними та ефективними?

Дізнайтеся, які дієтичні фактори найбільше впливають на ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу за результатами нового дослідження. Та ознайомтеся з простими порадами щодо харчування для підтримання здорового рівня цукру в крові.

Контроль рівня глюкози (цукру) в крові особливо важливий для людей з цукровим діабетом (ЦД), оскільки хронічно високі значення глікемії можуть призвести до розвитку важких ускладнень ЦД, та навіть загрожувати життю.  Поряд із такими заходами, як цукрознижувальна терапія, збалансоване харчування та регулярна фізична активність, спробуйте додати ці 4 продукти до свого раціону для покращення контролю глікемії природним шляхом.

Управління рівнем глюкози (цукру) в крові включає в себе такі складові, як збалансоване харчування, регулярна фізична активність, а також приймання цукрознижувальних препаратів. Вам також можуть знадобитися й інші ліки, наприклад, для контролю артеріального тиску (АТ) та рівня холестерину. Розглянемо деякі додаткові поради щодо зміни способу життя, здатні допомогти контролювати рівень цукру в крові та поліпшити загальний стан вашого здоров'я.

Осінь — ідеальна пора для затишних крем-супів. Густі й насичені, дуже ніжні та з шовково-кремовою текстурою — вони чудово зігрівають і насичують холодної осінньої днини.

З приходом осені в повітрі починає вітати запах смаколиків зі смаком гарбуза! Гарбузовий пиріг, пудинг, запіканка з гарбузом, різноманітні солодкі ласощі... Але, якщо у вас цукровий діабет, ви можете задатися питанням, чи є спосіб насолодитися цією осінньою смакотою без шкоди для компенсації? Пропонуємо 5 діабет-френдлі рецептів, які допоможуть вам не відставати від ваших цілей щодо здоров'я, та подарують відчуття задоволення, коли захочеться поласувати гарбузом.

Миттєво впізнаваний завдяки своїй формі та яскравому помаранчевому кольору, гарбуз не лише асоціюється із обов'язковими атрибутами на Геловін, але й може бути чудовим доповненням до вашого корисного раціону. Гарбуз містить клітковину, вітаміни і мінерали, та має ряд потенційних переваг для здоров'я, зокрема людей з діабетом. Ось, що вам потрібно знати про цей яскравий осінній овоч.

Протягом багатьох років люди з діабетом шукали точний спосіб вимірювання рівня цукру в крові без необхідності використання глюкометра та болісних проколювань шкіри. Чи є надія, що такий пристрій може з'витися на ринку діабет-технологій? Пропонуємо вам ознайомитися з останніми дослідженнями та розробками неінвазивних приладів для моніторингу рівня глюкози.

Зазвичай вважають, що перейматися щодо споживання вуглеводів та рівня глюкози (цукру) в крові потрібно тільки у тому випадку, якщо у вас цукровий діабет. Насправді шкідливі для здоров'я коливання рівня глюкози після їжі можуть відбуватися і у здорових людей, тобто у людей без діабету. (Спробуйте на кілька днів встановити собі CGM — безперервний моніторинг рівня цукру в крові, який використовують люди з діабетом — і ви у цьому впевнитеся!) Ось три причини турбуватися про рівень цукру в крові (навіть якщо у вас немає діабету) та деякі «трюки» з їжею, які допоможуть вам підтримувати оптимальний рівень глікемії, щоби залишатися здоровим.

Ось 10 продуктів, що зазвичай позиціонуються, як безпечні, але з якими варто бути обережними, якщо у вас цукровий діабет. Деяким ви будете здивовані!

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!