Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Які аналізи та обстеження необхідно проходити всім людям з цукровим діабетом 1-го типу і як часто? Дізнаємося рекомендації...

Авітаміноз — стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів. Причини авітамінозу можуть бути різними, як-от зменшення...

Якщо переїсти чи не доколоти інсулін (або і те, і те одразу) — цукор зростатиме. Але не завжди причина гіперглікемії така...

Контроль діабету значною мірою залежить від вашого способу життя, зокрема від харчування. Однак багато людей щодня ненавмисно...

Кількість транзакцій з цифровими активами зростає: легкість використання, надані інструкції з користування, допомога цілодобової служби підтримки — все це робить біржу криптовалют все більш популярною. 

Аби подбати про організм восени та зміцнити імунітет перед сезоном холодів і застуд, важливо поповнити запас вітамінів. Ось 6 найкорисніших сезонних продуктів, які збагатять ваш організм усім необхідним.

Голод — абсолютно природний механізм. Але чому ж іноді він виходить за рамки розумного? Якщо ви їсте і не наїдаєтеся, їжа не приносить вам енергію або ви відчуваєте апетит постійно чи в незвичний час — ця стаття для вас.

Чи відчуваєте ви стрес, коли потрібно планувати похід до продуктового супермаркету, особливо, якщо ваша мета — схуднути і зберігати здоровий стиль харчування? Якщо так, то ви не самотні! Давайте разом складемо список продуктів для вашої здорової корзини, які допоможуть вам легше досягти вашої мети.

Чи завжди підвищений рівень цукру в крові у дитини свідчить про цукровий діабет 1-го типу? Читайте історію юного пацієнта ендокринологині та експертки «Мій цукровий» — Діни Крилової. *Далі — текст від імені автора.

Багато людей з цукровим діабетом страждають від безсоння або порушень сну. Пропонуємо 6 перевірених способів, як зробити свій сон більш якісним, якщо у вас діабет.

Підтримання достатнього рівня фізичної активності має важливе значення у лікуванні цукрового діабету. Фізичні вправи допомагають краще контролювати рівень глюкози в крові, підтримувати здорову вагу та знизити ризик ускладнень ЦД.

Бутерброд або сендвіч — чудове рішення для сніданку або «зсобойки». Але далеко не всі звичні нам види цього перекусу корисні. Ми підготували поради, які допоможуть урізноманітнити й оздоровити ваш бутербродний раціон!

Інсулінорезистентність (ІР) — дуже поширений і небезпечний стан. Ймовірно, багато хто з вас має інсулінорезистентність або знає когось, хто живе з таким діагнозом.  Пропонуємо дізнатися про 5 важливих фактів про ІР, а також прості кроки, які ви можете почати робити вже зараз, щоби покращити вашу чутливість до інсуліну. Беріть на замітку та поширюйте серед знайомих!

Наближається свято Геловіну, а отже варто задуматися над святковим меню для дітлахів.

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!