Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Які аналізи та обстеження необхідно проходити всім людям з цукровим діабетом 1-го типу і як часто? Дізнаємося рекомендації...

Авітаміноз — стан, при якому організму не вистачає необхідних вітамінів. Причини авітамінозу можуть бути різними, як-от зменшення...

Якщо переїсти чи не доколоти інсулін (або і те, і те одразу) — цукор зростатиме. Але не завжди причина гіперглікемії така...

Контроль діабету значною мірою залежить від вашого способу життя, зокрема від харчування. Однак багато людей щодня ненавмисно...

Сонячні абрикоси та персики — улюблені багатьма фрукти. Але чи безпечно їх вживати людям з цукровим діабетом? Спробуємо розібратися.  

Скільки, коли та як їсти черешню при діабеті для максимальної користі для здоров'я? Читайте у статті. 

У спеку цукри стають просто неконтрольовані. Можливо, вам потрібно пити більше рідини? Ділимося ТОП-5 найкращих напоїв при діабеті, коли на вулиці спекотно.

Ці продукти — справжні «суперфуди» для людей з діабетом! Вони сповнені вітамінів, мінералів, антиоксидантів і клітковини, які корисні для загального стану здоров'я, а також можуть допомогти запобігти багатьом хворобам.  Дізнаємося, що рекомендує Американська Діабетична Асоціація (ADA).

Про потенційні небезпеки, що несе літо для людей з діабетом та важливі моменти, про які варто пам'ятати у спекотну пору року — читайте далі.

Тепла пора року балує різноманіттям соковитих фруктів та ягід. Але при діабеті виникає резонне запитання: а що можна мені? За даними Американської діабетичної асоціації (ADA), фрукти та ягоди багаті на вітаміни, мінерали та клітковину, тому мають бути присутніми в раціоні кожної людини — просто контролюйте їх вживання, як і у випадку з вуглеводами.

Сезон фруктів та ягід офіційно розпочато. І однією з перших на прилавках ринків та поличках супермаркетів з’являється полуниця. Яскрава, смачна й ароматна полуниця — одна з найулюбленіших ягід для багатьох. А як щодо вживання цієї солодкої ягідки при діабеті? Спробуємо розібратися.

Під впливом сильної спеки інсулін може швидко зіпсуватися та втратити свою цукрознижувальну ефективність. Використання такого препарату може призвести до гіперглікемії (високий рівень цукру в крові) та інших потенційно небезпечних для життя станів.

Листові зелені овочі сповнені клітковиною, вітамінами та мінералами, натомість містять дуже мало вуглеводів, калорій і мають низький ГІ. Їх можна їсти при діабеті. Багато! Ні в чому собі не відмовляйте, нарешті. Ось ще кілька причин додати листову зелень до свого щоденного раціону.

Належне охолодження невеликих кімнат є питанням не лише комфорту, але й ефективності використання енергії та простору. Вибір компактного кондиціонера може стати певним викликом.

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!