Публікації про цукровий діабет 1 типу

Індекс HOMA дозволяє оцінити ступінь чутливості організму до інсуліну та може стати важливим інструментом для підтримання...

Іноді буває так складно вичікувати належні хвилини перш ніж почати їсти після уколу інсуліну. А іноді буває, що часу на прийом...

Якщо у вас діабет, вам необхідно навчитися ефективно проводити самотестування рівня цукру в крові, щоб тримати його під контролем....

Показник А1С (глікований гемоглобін, ГГ, HbA1C) показує середній рівень цукру в крові за останні три місяці. Високий рівень...

Розглянемо головні причини ранкової гіперглікемії (підвищений рівень цукру в крові), за умови, що рівень глюкози в крові перед сном знаходиться у цільових межах.

Коли рівень глюкози та глікогемоглобіну A1C при діабеті занадто високий або занадто низький? З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке цільовий діапазон рівня цукру в крові, норми для різних категорій людей та чому важливо дотримуватися своїх цілей глікемії.

З цукровим діабетом живуть мільони людей по всьому світу. Але чи знаєте ви, що у тварин також може бути діагностовано це захворювання?

Інженери з Массачусетського технологічного інституту стрведжують, що їм вдалося розробити пристрій, який потенційно може допомогти контролювати цукровий діабет 1-го типу за допомогою імплантованих острівцевих клітин. Як працює новинка, коли дослідники сподіваються побачити цю технологію на людях та які потенційні ризики несе використання пристрою? Читайте у статті.

Вироблення інсуліну — це лише крихітна частка того, що підшлункова залоза робить для більшості людей щодня. У підшлункової є й інші обов'язки!

Чи стикалися ви або ваші діти зі стигматизацією, булінгом чи негативним ставленням з боку учнів та персоналу через діабет? Дізнайтеся, як розпізнати ознаки булінгу та як ви можете зарадити цьому.

За даними Американської діабетичної асоціації (ADA) більше половини людей з цукровим діабетом мають так званий синдром сухого ока. Чому важливо вміти вчасно розпізнавати симптоми сухості очей та отримувати належне лікування — читайте далі.

Кілька порад від діабет-блогерки та спеціалістки зі здорового способу життя — Олени Філатової, як використовувати показник ГІ, щоб тримати стабільний рівень цукру в крові.

У новому клінічному дослідженні беруть участь люди з нещодавно діагностованим цукровим діабетом 1-го типу, щоб перевірити, чи досліджуваний препарат Діамід (Diamyd) зберігає клітини, що виробляють інсулін.

Шкільний персонал обов'язково повинен знати, якщо у вашої дитини цукровий діабет. Причому знати не лише про факт наявності захворювання, але хоча б мінімально бути обізнаними в тому, що це за захворювання та які має особливості.

Діабет 1 типу - що це таке? Цукровий діабет 1 типу, він же інсулінозалежний діабет, захворювання, до якого схильні близько 10% людей з ЦД. В більшості це діти, підлітки і молоді люди (до 30-ти років). Головна відмінність діабету 1 типу від діабету 2 типу - абсолютна нездатність организму продукувати інсулін. Люди з діабетом 1-го типу потребуют пожиттєвого введеня різних типів інсуліну за допомогою ін'єкцій, ретельного контролю рівня глюкози в крові. В цьому розділі - все про лікуванні діабету 1 типу. Частина публікацій присвячена профілактиці і ранньому виявленню діабету 1 типа - діагностика діабету 1 типа, симптоми цукрового діабету. Тут кожен може знайти ту інформацію, яку допоможе досягти оптимальної компенсації цукрового діабету. Симптоми цукрового діабету1 типу, причині діабету 1 типц, діабет 1 типу у дітей, підлітків і дорослих, корисні статті для “новачків”, і для тих, хто живе з діабетом все життя.