ТОП-10 речей, про які жінки з діабетом хотіли б, щоб ви знали

Якщо ви перебуваєте у стосунках або одружені з жінкою, яка має цукровий діабет, цей пост для вас!

ТОП-10 речей, про які жінки з діабетом хотіли б, щоб ви знали - изображение

Для тих, хто у стосунках з дівчиною, яка має діабет, ось 10 речей, про які вам слід знати:

1. Будьте готові вислухати. Визнайте, що ваша дівчина може бути дуже емоційною щодо своєї хвороби. Іноді їй потрібно, щоб ви слухали її балаканину. Дозвольте їй це! Швидше за все, ви їй не потрібні для вирішення проблеми. Просто будьте готові вислухати і проявіть зацікавленість.

2. Будьте «голосом розуму». Діабет часто робить дівчат трохи параноїками, що БУДЬ-ЯКЕ фізичне нездужання так чи інакше викликано діабетом. Не кажіть їм, що вони параноїки! І не намагайтеся їх якось переконати. Краще запропонуйте, наприклад, зателефонувати до лікаря, щоб ваша дівчина могла спати спокійно. 

3. Вірте у свою дівчину з діа! Якщо вам цікаво… жінки з діабетом можуть народжувати здорових дітей, займатися скелелазінням, плавати в океані, отримувати докторський ступінь, подорожувати і залишатися здоровими. Зрозумійте, що те, що ви чули про діабет у минулому, часто є застарілою та неточною інформацією.

4. Станьте підтримкою. Ваша дівчина з діа ПОВИННА стежити за рівнем цукру в крові. Це необхідно для того, щоб залишатися здоровою. Ваша підтримка в цьому питанні вкрай важлива. Заохочуйте її перевіряти рівень цукру у будь-який час, коли вона вважає це за потрібне. Якщо вона не наважується робити тест у вашій присутності, заспокойте її, сказавши, що ви хочете, щоб вона робила те, що їй потрібно робити, щоб почуватися добре. І що ви не заперечуєте проти того, щоб вона перевіряла цукор у вашій присутності. ЗАВЖДИ. Якщо ви помітили, що вона здається «не в собі», запитайте, як вона себе почуває.

5. Зберігайте спокій. Ніколи не злІться через будь-який інцидент, коли її діабет може здатися незручністю. Натомість підтримайте її лікування діабету та її ставлення до цього. Це нормально, якщо ви відчуваєте себе пригніченим через її діабет. Але зробіть все можливе, щоб повідомити про це, не змушуючи її почуватися відкинутою особисто. 

Більшість з цих порад працюють і навпаки, для жінок, які підтримують своїх партнерів-діабетиків.

6. Будьте готові допомогти. Якщо вона каже, що має низький рівень цукру в крові, запитайте її, чим ви можете допомогти. Якщо вона попросить принести їй сік або таблетки глюкози, не зволікайте! Зараз не час казати: «Я зроблю це за хвилину, люба». Проте, не поводьтеся з нею, як з дитиною. Найчастіше через кілька хвилин рівень цукру в крові відновиться, і вона знову стане самою собою.

7. Любіть її різну. Вона хоче, щоб ви знали, що вона сильна і спроможна, незважаючи на деякі моменти відчаю, слабкості та смутку. Будьте плечем, на яке вона може спертися, і вухом, якому вона може довіряти. Але також захоплюйтеся її зусиллями та наполегливістю у боротьбі з діабетом.

8. Ставте запитання (поважно). Якщо у вас є питання про її діабет або про те, як він впливає на її тіло та думки, запитуйте. Ви можете отримати інформацію з таких веб-сайтів, як цей, але у вашої дівчини ймовірно є власна думка. І єдиний спосіб по-справжньому відповісти на ваші запитання — запитати ЇЇ. Це також спосіб показати, що ви зацікавлені та піклуєтеся про неї. 

9. Вчіться!  Якщо ви чоловік, який зустрічається з дівчиною з цукровим діабетом, або навіть одружені з нею, визнайте, що ви, ймовірно, нічого не знаєте про діабет, тому що у вас його немає. І це нормально. Та вам не завадить трохи знань, щоб бути, як то кажуть, у темі.

10. Діліться компліментами. Часто жінки з діа відчувають, що діабет псує їхню зовнішність. Тож коли ви думаєте про себе: «Вау, вона сьогодні гарненька!» або «Дивно, як вона справляється зі своїм діабетом», то, заради всього святого, скажіть це вголос! Жінки хотіли б почути це.

Любі дівчата, обов'язково публікуйте будь-які доповнення або різні думки, які ви маєте, в розділі коментарів. 

***Джерело: The Girl's Guide to Diabetes

Коментарі

Ви не авторизовані