Уявіть людину, яка не лише долає власні виклики, але й використовує свій досвід, щоб допомагати іншим. Наш герой — Дугал Глейшер — професійний спортсмен із Великої Британії, який живе з цукровим діабетом 1-го типу. Але це лише частина його історії. З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну він активно волонтерив, підтримуючи тих, хто найбільше цього потребував. А минулого року він зробив сміливий вибір — повернувся до України в ролі бойового медика, ризикуючи власним життям заради інших.
У цьому інтерв’ю він розповість про те, що спонукало його вирушити на передову, як справляється з діабетом в умовах екстремальних фізичних і психологічних навантажень, а також про свої враження, пов’язані з війною, українцями та їхнім незламним духом.
Чим небезпечний метапневмовірус для людини з діабетом, як вберегти себе від можливих ускладнень та як ефетивно контролювати цукор у період розпалу захворювання — читайте у статті.
Нове дослідження припускає, що вживання моркви допомагає покращити регуляцію рівня цукру в крові та сприяти оздоровленню мікробіома кишечника, що може стати природним доповненням до лікування цукрового діабету 2-го типу.
Уявіть людину, яка не лише долає власні виклики, але й використовує свій досвід, щоб допомагати іншим. Наш герой — Дугал Глейшер — професійний спортсмен із Великої Британії, який живе з цукровим діабетом 1-го типу. Але це лише частина його історії. З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну він активно волонтерив, підтримуючи тих, хто найбільше цього потребував. А минулого року він зробив сміливий вибір — повернувся до України в ролі бойового медика, ризикуючи власним життям заради інших. У цьому інтерв’ю він розповість про те, що спонукало його вирушити на передову, як справляється з діабетом в умовах екстремальних фізичних і психологічних навантажень, а також про свої враження, пов’язані з війною, українцями та їхнім незламним духом.
Існує величезна кількість закоренілих стереотипів про дієти та харчування при цукровому діабеті, зокрема 2-го типу, які час розвінчувати! Розглянемо найпоширеніші з них і спростуємо за допомогою науково обгрунтованих рекомендацій.
Збалансоване харчування, фізична активність, цукрознижувальна терапія, регулярні перевірки організму, здоровий сон, управління стресом — чимало факторів відіграють роль у контролі діабету. Але без знання цих трьох показників, вам ніколи не досягти ідеальної компенсації ЦД1.
Чому не виходить взяти контроль над своїми цукрами? Дізнайтеся про п'ять головних помилок, що заважають вашій компенсації в матеріалі від експертки «Мій цукровий», діабет-блогерки з 20-ти річним стажем ЦД1, засновниці онлайн-школи діабету — Олени Філатової.
Стан вашого здоров'я — це здебільшого ваша відповідальність (і тільки частково — вашого лікаря, генетики і навколишнього середовища). Дотримуйтеся наступних кроків для кращого контролю діабету та гарного самопочуття.
Різке зростання респіраторних вірусних інфекцій у Китаї, особливо метапневмовірусу людини (HMPV), змусило органи охорони здоров'я насторожитися. Цей сплеск захворюваності на HMPV не є чимось незвичайним для цієї пори року, і спеціалісти закликають людей не хвилюватися, що це перша ознака потенційної пандемії. Що таке HMPV, які головні симптоми, хто піддається найбільшому ризику ускладнень, як захистити себе — читайте у статті.
Незалежно від того, чи використовуєте ви шприци або інсулінові шприц-ручки, ін'єкції можуть бути болючими — в буквальному сенсі. Пропонуємо техніки та поради, які допоможуть зробити введення інсуліну легким та безболісним.
Дослідники з Бінгемтонського університету пропонують використовувати піт для моніторингу рівня глюкози у людей з діабетом.