Життя з діабетом: особливості, ускладнення, поради лікарів

Контроль діабету це цілодобова робота, яку виконуєш, тому що мусиш, без вихідних і відпусток. Тож віддайте собі належне —...

Серед факторів, що підвищують ризик розвитку цукрового діабету, зокрема 2-го типу, генетика, нездорове харчування, малорухливий...

Електронні сигарети, вейпи та одноразові pod-системи є альтернативними способами вживання нікотину. Вони працюють шляхом нагрівання...

Американська діабетична асоціація (ADA) випустила нові Стандарти медичної допомоги при діабеті 2024 (Standards of Care). Ці...

Незалежно від того, чи використовуєте ви шприци або інсулінові ручки, ін'єкції інсуліну можуть бути болючими. Ось методи та поради, які допоможуть зробити їх максимально легкими та безболісними. 

Розлади сну, як-от недосипання, можуть впливати на вуглеводний обмін, підвищуючи ризик ожиріння, інсулінорезистентності та переддіабету — станів, що пов'язані із розвитком цукрового діабету 2-го типу.

Ліпогіпертрофія (ущільнення або «шишки» у місцях ін'єкцій) зустрічається у 30% людей з діабетом, які використовують інсулін, та може ускладнити контроль рівня цукру в крові. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як уникнути цього ускладнення інсулінотерапії, та що робити, якщо воно у вас вже є.

Нове дослідження виявило тісний зв'язок між споживанням червоного та переробленого м'яса та важким ураженням нирок у жінок з діабетом. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Діабетична нейропатія (ДН) зустрічається у 50% людей з цукровим діабетом, викликаючи неприємні симптоми та погіршуючи якість життя. Незважаючи на значну поширеність, ДН можна успішно профілактувати. Дізнайтеся про головні стратегії, які допоможуть уникнути пошкодження нервів в руках і ногах, якщо у вас діабет.

Спробуйте додати їх до вашого весняного раціону, щоб збагатити організм важливими вітамінами, мінералами та поживними речовинами.

Поряд із добре відомими симптомами цукрового діабету, як-от сильна спрага, часте сечовипускання, постійна втома, існують деякі менш поширені ознаки, які можуть вказувати на те, що ваш рівень цукру в крові вийшов з-під контролю. Ось 10 нетипових ознак високого рівня цукру в крові, на які варто звернути увагу.

Шукаєте, що смачного та корисного приготувати вранці?  Ось три ідеї смачних та корисних сніданків від діабет-блогерки, дієтологині та експертки «Мій цукровий» — Марини Янків.

Обидва ці стани є небезпечними і можуть призвести до негативних наслідків для здоров'я і навіть життя.  Про гіпо- та гіперглікемію та їхній потенційний вплив на організм, читайте у матеріалі від діабет-блогерки та експертки «Мій цукровий» — Олени Філатової.

Чи не найперше питання, яке виникає у всіх людей з діабетом, особливо, тих, кому діагноз було встановлено нещодавно: Що тепер можна/не можна їсти? Як визначити найкращі здорові продукти, щоб належним чином підживлювати свій організм і водночас підтримувати стабільний рівень цукру в крові? Цей список продуктів може вам допомогти.

Спосіб життя хворих цукровим діабетом підпорядкований особливим правилам. Дотримання або недотримання цих правил суттєво впливає на якість і, якщо говорити відверто, тривалість життя з діабетом. Дуже важливо розуміти, що життя з цукровим діабето 2 типу і життя з діабетом 1 типу мають суттєві відмінності. Журнал "Мій Цукровий" - це і здоровий спосіб життя з діабетом. В цьому розділі ви знайдете мотивуючі історії з життя зірок, відомих людей з ЦД і розповіді наших читачів про те, як у них виходить впоратись з діабетом. Життя з діабетом - це постійна робота над собою, постійний пошук інформації і натхнення. Наш діабет-журнал завжди поруч і готовий вам в цьому допомагати!