Меню при цукровому діабеті - корисні рецепти

Аромат, багатство смаку, неймовірно гарний рубіновий відтінок — все це про мармелад з айви, який ви без зусиль зможете приготувати...

Ідеї смачних зігрівальних напоїв, які допоможуть зануритися в атмосферу затишку і зроблять будь-який осінній (або зимовий)...

Батат — це не те саме, що звичайна картопля. Він містить менше вуглеводів, має нижчий глікемічний індекс (ГІ), багатий на...

Груша — смачний, поживний та доступний за ціною фрукт, що має багато потенційних переваг для здоров'я. Завдяки високому вмісту...

Весняні овочі з низьким вмістом вуглеводів  —  це просто! Ця запечена спаржа може стати чудовим низьковуглеводним гарніром (наприклад, до риби) або самостійною стравою. Запікання розкриває всю солодкість овоча, а сир і лимон додають трохи насиченості та пікантності. *Якщо ви ніколи раніше не готували спаржу, ось вам маленька порада щодо її обрізки: нижня частина спаржі дерев'яниста, тож вам доведеться її відламати. Візьміть спаржу, обережно зігніть її, і ви відчуєте природне місце відламування. 

Це печиво традиційно їдять і дарують близьким у Великодню неділю у Західній Англії. Ми дещо змінили оригінальний рецепт, щоб зробити його більш корисним для людей з діабетом. А саме, замінили звичайне борошно на борошно грубого помелу, щоб додати більше клітковини, яка корисна для здоров'я кишечника та рівня цукру в крові. А також використали менше цукру і замінили вершкове масло на ріпакову олію, щоб зменшити вміст насичених жирів. 

Великдень — це час теплих сімейних зустрічей, щирих побажань і, звісно ж, традиційних великодніх смаколиків. Однією з головних святкових страв є паска — ароматна, ніжна, солодка випічка, що символізує радість та оновлення. Але як бути людям з діабетом, для яких надлишок цукру може становити загрозу для здоров’я? У цій статті ми зібрали рецепти пасок, адаптованих під особливі потреби — без доданого цукру, з корисними інгредієнтами та з урахуванням глікемічного індексу. Святкуймо Великдень смачно та безпечно!

Наближається Великдень, а разом з ним — і випробування для організму: солодкі ароматні великодні смаколики не дають шансів пройти повз. Жодного відчуття провини — ласуйте на здоров’я та у задоволення: наші рецепти не додадуть одиниць на глюкометрі та сантиметрів — на талії.  Давайте завчасно спробуймо означити головні правила смачних та корисних великодніх свят — таких, щоб без зайвих коливань цукрів та цифр на вагах. Пам’ятаймо, ніяких обмежень — здорові альтернативи.  

Великий піст 2025 триває. У цій статті ми зібрали смачні, збалансовані та корисні рецепти пісних страв, які допоможуть вам харчуватися правильно та різноманітно. *КБЖВ пораховано

Цей рецепт простий, низьковуглеводний і неймовірно смачний! Інгредієнти доступні, у разі чого — можна робити заміни. КБЖВ пораховано.

Вживання шпинату корисно для здоров'я очей, знижує рівень артеріального тиску та зменшує окислювальний стрес. Навіть цих доводів достатньо, щоб подружитися із цим продуктом і зробити його частиною свого раціону. Ділимося ТОП-3 найсмачніших рецепта зі шпинатом за версією «Мій цукровий».

Якщо вам хочеться чогось гарячого й затишного на обід, спробуйте приготувати цей броколі-сирний крем-суп. В той час як традиційний суп із броколі та сиром часто містить крохмальні загущувачі, у цьому діабет-friendly варіанті їх немає, що робить його «безпечною» стравою з низьким вмістом вуглеводів.

Пропонуємо цікавий рецепт грибного супу для ваших затишних обідів у колі близьких та друзів. КБЖВ пораховано!

Святкова вечеря має бути часом радості та приємних емоцій, але для людини з діабетом вона може стати приводом для занепокоєння щодо рівня цукру в крові. Ми зібрали наші найкращі святкові діа-рецепти. Від овочевих гарнірів і закусок до ароматних основних страв і десертів — ці страви приготовані з використанням інгредієнтів з низьким вмістом вуглеводів і насичених жирів, щоб кожен міг насолодитися святом!

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. Інсулінорезистентність: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. Недостатня продукція інсуліну: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. Гіперглікемія: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. Фактори ризику: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. Ускладнення: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. Лікування: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.