Життя з діабетом: особливості, ускладнення, поради лікарів

Контроль діабету це цілодобова робота, яку виконуєш, тому що мусиш, без вихідних і відпусток. Тож віддайте собі належне —...

Серед факторів, що підвищують ризик розвитку цукрового діабету, зокрема 2-го типу, генетика, нездорове харчування, малорухливий...

Електронні сигарети, вейпи та одноразові pod-системи є альтернативними способами вживання нікотину. Вони працюють шляхом нагрівання...

Американська діабетична асоціація (ADA) випустила нові Стандарти медичної допомоги при діабеті 2024 (Standards of Care). Ці...

Вибір правильних продуктів може допомогти стабілізувати рівень цукру в крові і забезпечити організм необхідними вітамінами та мінералами. Ось топ найкращих осінніх продуктів, які безпечно включати у свій раціон при діабеті.

Внесіть ці прості зміни у свій спосіб життя, щоб мінімізувати коливання рівня цукру в крові та контролювати його.

Нове дослідження пов'язує популярний штучний підсолоджувач з підвищеним ризиком утворення тромбів. Ось що потрібно знати.

Інсулінорезистентність (ІР) часто не має жодних симптомів. Це може ускладнити її виявлення до того, як вона прогресує до переддіабету або цукрового діабету 2-го типу. Хороша новина полягає в тому, що ІР можна контролювати і навіть повернути назад, якщо вчасно звернутися до лікаря. Ось чому так важливо знати про ознаки цього стану, багато з яких можуть бути непомітними. Ось що вам потрібно знати.

Джессі Іньчауспе (Jessie Inchauspé) — французька біохімік та письменниця, авторка книги «Glucose Goddess Method», відома в соціальних мережах як «Богиня Глюкози» (The Glucose Goddess). У своєму Instagram, де майже 5 млн. підписників, Джессі розповідає про прості прийоми (наприклад, порядок, у якому ми їмо їжу), які можуть допомогти підтримувати рівень цукру в крові на більш стабільному рівні. Ось деякі з них.

Одне з найперших питань, яке виникає у людини з нещодавно діагностованим цукровим діабетом: А що мені можна їсти? Як тепер харчуватися? Відповідаємо на 10 популярних запитань про дієту при діабеті. Всім «новачкам» з діабетом обов’язково до прочитання.

Люди з діабетом 1-го типу (та деякі з діабетом 2-го типу) повинні контролювати рівень глюкози (цукру) в крові та вводити точні дози інсуліну кілька разів на день, щоб жити та уникнути ускладнень. В пошуках кращих методів лікування, дослідники у галузі діабету розробляють «розумні» інсуліни, які можна було б вводити лише раз на тиждень і контролювати рівень цукру в крові в режимі реального часу. Пропонуємо ознайомитись з новими видами, які перебувають на стадії розробки.

Поширеність цукрового діабету 2-го типу (ЦД2) у світі зростає. Цьому сприяють соціально-економічні, екологічні та генетичні фактори. Останні дослідження підкреслюють важливість кишкової мікробіоти у розвитку та лікуванні ЦД 2-го типу. 

Гостре пошкодження нирок, або ГПН, коли нирки раптово перестають працювати належним чином, вражає багатьох людей з діабетом. Ось що потрібно знати про цей стан, який зазвичай є оборотним.

Люди з цукровим діабетом як 1-го так і 2-го типу мають підвищений ризик розвитку остеопорозу та переломів кісток. На щастя існують деякі прості кроки, які ви можете почати робити вже зараз, щоб запобігти остеопорозу та зберегти здоров'я кісток надовго.

Спосіб життя хворих цукровим діабетом підпорядкований особливим правилам. Дотримання або недотримання цих правил суттєво впливає на якість і, якщо говорити відверто, тривалість життя з діабетом. Дуже важливо розуміти, що життя з цукровим діабето 2 типу і життя з діабетом 1 типу мають суттєві відмінності. Журнал "Мій Цукровий" - це і здоровий спосіб життя з діабетом. В цьому розділі ви знайдете мотивуючі історії з життя зірок, відомих людей з ЦД і розповіді наших читачів про те, як у них виходить впоратись з діабетом. Життя з діабетом - це постійна робота над собою, постійний пошук інформації і натхнення. Наш діабет-журнал завжди поруч і готовий вам в цьому допомагати!